Projektid 2015/16

Käesoleva õppeaasta projektid

2. b klassi projekt koostöös kehalise kasvatuse õpetajaga "Aktiivne liikumine". Projekti plaan on siin.

Igal lapsel on vihik, milles ta peab arvestust oma trennide kohta, märgib üles oma pikkuse ja kaalu, võtab mõõtu klassikaaslastega erinevates alades (jooks, täpsusvisked jne), otsib infot oma lemmiksportlase kohta jne. Kevadel teeme kokkuvõtteid, kuhu on ka lapsevanemad oodatud. Eesmäriks on panna lapsed teadlikult liikuma, sportima.

Projekti vahekokkuvõtte kohta uudis siit. Projekt jätkub 2016. a sügisel.

2. b klassi projekt, osalemine AS Kuusakoski küünlaümbriste kogumise kampaanias „Küünlaümbrise jaht“.  Lähemalt kampaaniast AS Kuusakoski lehel siit.

Ajavahemikul 1.10.2015 - 31.01.2016 koguvad õpilased küünlaümbriseid. Iga lapse kohta on eraldi arvestus, kes kui palju ümbriseid toob. Eesmärgiks on keskkonna säästmine ja teadlikkuse kasvatamine, nii lastes kui lapsevanemates.

Loe lisaks uudist 9.11.2015 "Õpetajate Lehest" siit.

Kanpaania tulemustest lähemalt siit

*

4. klass osaleb Tallinna Keskraamatukogu korraldatud lugemisprogrammis „Loeme valmis „Oma raamatu““ . Lähemalt Tallinna Keskraamatukogu lehel siit

Lugemisprogrammi eesmärgiks on tähtsustada lugemist kui silmaringi ja sõnavara arendavat ning ülimalt toredat vaba aja veetmise vormi. Õppeaasta käigus valmib klassil „Oma raamat“, mis koosneb laste loetud raamatute põhjal koostatud lugemislehtedest. Õpilased ei võistle individuaalselt, vaid tegutsevad ühise võistkonnana.

Klass lõpetas edukalt lugemisprogrammi. Vaata uudist siit

*

4. klass osaleb Tervise Arengu Instituudi poolt korraldatud projektis „Suitsuprii klass”. Lähemalt projektist Tervise Arengu Instituudi lehel siit.

See on tubakavastane ennetusprogramm 4.-9. klasside õpilastele. Programmi peamisteks eesmärkideks on ennetada või edasi lükata suitsetamise ja suitsuvabade tubakatoodete tarvitamise alustamist laste ja noorte seas ning toetada tubakast vaba olemist kui eluviisi. Konkurss kestab viis kuud: 12.oktoobrist 2015 kuni 12.märtsini 2016.

I vaheülesanne lõpetati edukalt ning plakatit suuremana saab näha siit.  Programmi lõpparuanne Tervise Arengu Instituudi kodulehel siit.

*

aprill - detsember 2016 toimub Tallinna Merekalda Kooli, Tallinna Läänemere Gümnaasiumi ning Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi lõimumisprojekt  "Koos on huvitav ja vahva" 1. ja 2. klasside õpilastele ning lapsevanematele.

*

Kool osaleb  alates 2014. a edukalt -programmis.

Lähemalt  programmist saab lugeda siit. On välja kujunenud tugev  jalgpalli meeskonna tuumik. Treeneriteks  on  spordiklubist  FC Levadia Ain Tammus ning abitreener Niina Primolennaja.

Koolipoolne koordinaator on sotsiaalpedagoog Maire Kasser.

You are here: Home Kool Projektid Projektid 2015/16