Huvitegevus koolis

2016/2017 õppeaastal jätkavad koolis tööd mudilaskoor ja noortekoor, algklasside tantsuring, kitarritunnid, kunstiring, draamaring, keemiaring.

Tänavu on laulu- ja tantsupeo aasta, niisiis teevad lauljad ja tantsijad hoolsalt tööd selle nimel, et 2017.a. suvel XII noorte laulu- ja tantsupeol esineda.

Huviringide õpetajad ja õpilased esinevad nii koolisisestel kui koolivälistel sündmustel. Võimalusel käiakse osalemas konkurssidel, festivalidel. Meie õpilased toovad jätkuvalt tublisid tulemusi nii muusika, teatri, ainealastelt kui spordi valdkonna võistlustelt ja konkurssidelt.

Peame lugu tervislikest eluviisidest ja ühisest ajaveetmisest. Sportimist vabas õhus soodustab kooli suur territoorium spordi- ja mänguväljakutega ning kooli asukoht looduskaunis kohas Pirita-Kose linnaosade piiril ning meil on ka matkarada, kus korraldame matkapäevi.

Tervisenõukogu kutsub külla koolitajaid rääkima erinevatel terviseteemadel ning klassiti võetakse osa ka erinevatest projektidest koostöös teiste koolide ja koostööpartneritega.

Näiteks KEAT (Kaitse end ja aita teist) ning "Aktiivne ja turvaline koolipäev", mis soodustab laste sportlikku tegevust ja vaba aja mõistlikku veetmist. Vahetundide ajal on koolis võimalik mängida lauatennist, lauajalgpalli, koroonat ja lauamänge. Sisse on seatud ka spetsiaalne mängude tuba.

Traditsiooniliste sündmuste hulka kuuluvad näiteks vanavanemate päev, jõulukontsert Püha Vaimu kirikus, õpilastesinduse korraldatud pannkoogipäevad ja stiilinädalad, sõbrapäeva ja Halloweeni tähistamine, etlusvõistlus, sügisesed ja kevadised spordipäevad, emadepäevale pühendatud kevadkontsert, külas käivad lasteteatrid ning kontserdid nii suurematele kui väiksematele.

Uudiseid ja pilte meie inimeste tegemistest on võimalik jälgida kooli avalikul Facebooki lehelwww.facebook.com/tallinnamerekaldakool

You are here: Home Huvitegevus