Registreerige välisjalgpalliturniirile

Merekalda kooli 7.- 9. klassi õpilased on oodatud osalema 3. mail algaval välisjalgpalliturniiril. 5.-6. klassid võivad panna kokku omavahelise meeskonna ja samuti osaleda. Oodatud on kõikidest klassidest 1 võistkond, mis võib koosneda maksimaalselt 11 liikmest. Meeskonnas võivad olla nii poisid kui tüdrukud. Juhul kui klass ei saa oma võistkonda kokku, võivad liituda oma paralleelklassiga.

Väljakul mängitakse 7+1 koosseisus. On kaks poolaega, millest üks kestab 15 minutit.

Mängud toimuvad Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi kooli staadionil pärast tunde. Mängitakse pikkupidi väljakul, mida piiritleb valge joon.

Registreerimistähtaeg on 19. aprill. Palun klassijuhatajal või klassivanemal saata õpilasesinduse e-postiaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. võistkonnaliikmete nimekiri  ja klass.

Ajakava tuleb pärast registreerimistähtaja möödumist.

Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi jooksvalt.

Korraldaja: Roald Lehismets

Kuristiku Õpilasesindus