Tallinna Merekalda Kool

Kultuur algab minust enesest

Osalesime Karjamaa põhikoolis ülelinnalisel luulekonkursil

  

15. märtsil toimus Karjamaa põhikoolis järjekordne emakeelepäevale pühendatud põhikoolide luulekonkurss, kus osalesid ka meie kooli õpilased: Vanessa Maribel Mägi – 4. klass; Marilyn Viiask – 4. klass; Rasmus Sepp – 6. klass. 

 

Alguses tervitasid õpilasi Karjamaa põhikooli laululapsed. Peale võistlejate registreerimist algas etlemine. Luuletuste lugejaid hinnati kolmes vanuseastmes: 1.-3. klass, 4.-6. klass ja 7.-9. klass. Loeti Leelo Tungla luulet, vanem aste võis autori ise valida. Häid lugejaid oli palju, jagati ka auhinnalisi kohti. Meie kooli õpilased esinesid hästi.

Kõik said tänukirjad ja šokolaadist medali. Pärast pakuti stritslit, puuvilju ning morssi. Kohal oli ka televisiooni võttegrupp. See oli meeldejääv üritus.

Kiidame tublisid õpilasi kooli esindamise eest ja täname õpetaja Heli Jakobsoni.

You are here: Home Osalesime Karjamaa põhikoolis ülelinnalisel luulekonkursil