14. märtsil tähistasime emakeelepäeva

14. märtsil tähistati Tallinna Merekalda Koolis emakeelepäeva. Kolmanda tunni ajal toimus aktus, mille avas kooli huvijuht Liis Luumberg. Kooli noortekoor esitas laulu „Koit“. Peale seda pidas õppealajuhataja Katrin Ruusamägi humoorika kõne. Esinesid ka 8. klassi õpilased, kes rääkisid emakeele hoidmisest ja uudissõnadest. Kooli näitering „Et“ esitas luulekava (juhendaja Juta Teral). Kõlasid veel mõned kaunid laulud õpetaja Anne Maibergi juhatamisel ja mindi tagasi tundidesse.

4.-8. klassidele toimusid  ka emakeelepäeva viktoriinid eesti keele tundides ja muud üritused. Aktuse kava koostasid ja aitasid läbi viia Heli Jakobson, Juta Teral, Anne Maiberg, Sirje Murro, Jevgeni Grigorjev. Pildi ning heli eest hoolitses Roland TKG 9.b klassist.

You are here: Home 14. märtsil tähistasime emakeelepäeva