Registreerige välisjalgpalliturniirile

Merekalda kooli 7.- 9. klassi õpilased on oodatud osalema 3. mail algaval välisjalgpalliturniiril. 5.-6. klassid võivad panna kokku omavahelise meeskonna ja samuti osaleda. Oodatud on kõikidest klassidest 1 võistkond, mis võib koosneda maksimaalselt 11 liikmest. Meeskonnas võivad olla nii poisid kui tüdrukud. Juhul kui klass ei saa oma võistkonda kokku, võivad liituda oma paralleelklassiga.

Väljakul mängitakse 7+1 koosseisus. On kaks poolaega, millest üks kestab 15 minutit.

Mängud toimuvad Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi kooli staadionil pärast tunde. Mängitakse pikkupidi väljakul, mida piiritleb valge joon.

Registreerimistähtaeg on 19. aprill. Palun klassijuhatajal või klassivanemal saata õpilasesinduse e-postiaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. võistkonnaliikmete nimekiri  ja klass.

Ajakava tuleb pärast registreerimistähtaja möödumist.

Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi jooksvalt.

Korraldaja: Roald Lehismets

Kuristiku Õpilasesindus

3. klass osales naljakuu haridusprogrammis

3. klass külastas 04. aprillil Särevi Teatrituba, kus osales naljakuu programmis ,,Klounid, teater ja tsirkus“. Lapsed tutvusid Särevi Teatritoaga, said teadmisi erinevatest klounide tüüpidest, arutleti, millal on nali hea ja millal pahatahtlik. Prooviti ka ise teha klouninalja ning programmi lõpus sai iga laps meisterdada endale klounimütsi.

Registreeri ja osale kiirkirjutamise võistlusel

Tahad tõestada, et SINA oled kiireim klaviatuuril trükkija?

Või hoopis, et SINA saadad telefonist kõige kiiremini sõnumeid?

Siis registreeri ennast kiirkirjutamisevõistlusele "Tallinna Nobenäpp 2017",

mis toimub 20. aprillil kell 11.00 meie koolimajas.

Võistluskategooriad:

* Kiirkirjutamine arvuti klaviatuuril

* Kiirkirjutamine enda nutivahendil

* Parimad Kuristiku kooli kirjutajad

Parimatele auhinnad.

Registreerimine võistlusele:

*Osaleda saavad kõikide Tallinna koolide töötajad ja õpilased.

* Registreerimise tähtpäev 10. aprill 2017

Registreerimine ja reeglid: www.kuristiku.ee/nobenapp

Muraste matkarajal

3.märtsil  käisid 8, 8v ja 6v klassi õpilased Muraste matkarajal kevade peatset saabumist nautimas.

Osalesime Karjamaa põhikoolis ülelinnalisel luulekonkursil

15. märtsil toimus Karjamaa põhikoolis järjekordne emakeelepäevale pühendatud põhikoolide luulekonkurss, kus osalesid ka meie kooli õpilased: Vanessa Maribel Mägi – 4. klass; Marilyn Viiask – 4. klass; Rasmus Sepp – 6. klass.

Alguses tervitasid õpilasi Karjamaa põhikooli laululapsed. Peale võistlejate registreerimist algas etlemine. Luuletuste lugejaid hinnati kolmes vanuseastmes: 1.-3. klass, 4.-6. klass ja 7.-9. klass. Loeti Leelo Tungla luulet, vanem aste võis autori ise valida. Häid lugejaid oli palju, jagati ka auhinnalisi kohti. Meie kooli õpilased esinesid hästi.

Kõik said tänukirjad ja šokolaadist medali. Pärast pakuti stritslit, puuvilju ning morssi. Kohal oli ka televisiooni võttegrupp. See oli meeldejääv üritus.

Kiidame tublisid õpilasi kooli esindamise eest ja täname õpetaja Heli Jakobsoni.

You are here: Home