Meie kooli õpilased osalesid vene keele võistlusel

Laupäeval, 14. jaanuaril toimus Tallinna Arte Gümnaasiumis traditsiooniline 7. ja 8. klasside vene keele võistlus "Vene keel on lihtne ja kerge". Selle aasta teemaks oli "Suveniirid Venemaalt - Matrjoškad".

Meie kooli esindasid sel aastal Aleksandra Politova 8. klassist ja Adelina Plotnikova 7. klassist, kes saavutasid võistkondade koosseisus 5. ja 2. koha. Tuli lahendada erinevaid ülesandeid: vastata viktoriini küsimustele, lahendada ristsõna, koostada luuletus, kujundada ise matrjoška jne.

Konkursil osalejad said näha vene rahvatantse Mustamäe Lasteloomingumaja tantsurühmade esituses.

Oli tore ja vahva laupäev!

Suur tänu õpetaja Ellen Plaadole ning palju õnne Aleksandrale  ja Adelinale!

Meie kooli näiteringi "Et" tunnustati Sotsiaalsuse eripreemiaga

Meie kooli näitering "Et" koosseisus Anne-Mai Agukas, Victoria Mägi, Marlin Kohtring, Kelly Liis, Gerda Lizett Puju, Rasmus Saame 9.a klassist ja Rasmus Sepp 6. klassist, õpetaja Juta Terali juhendamisel, võttis osa BETTI ALVERILE PÜHENDATUD XII LUULEPÄEVADEST "TUULELAPSED" 13.- 14. JAANUARIL 2017 Jõgeva kultuurikeskuses.

Kuni 15-minutilised etendused seati lavale Heljo Männi ja/võiI Henno Käo luulest.

Festivalil esines üle 400 õpilase 25 trupist.

Meie etendust "Ilusad inimesed" (Henno Käo) tunnustati Sotsiaalsuse eripreemiaga ning Gerda Lizett Puju pälvis näitlejapreemia!

Suured tänud näiteringile ja Juta Teralile suurepärase esinemise ja esindamise eest ning palju õnne tunnustuste puhul!

Fotosid näeb aadressil: http://pilt.delfi.ee/album/305215/?page=18

Head soovid meie kooli poolt Teile!

Lõimumisprojekti pidulik lõpetamine

13.12 toimus Tallinna Läänemere Gümnaasiumis haridusliku lõimumisprojekti ,,Koos on huvitav ja vahva“ pidulik lõpetamine. Projektis osalenud kolme kooli õpilased said näha vahvat jõuluetendust ja süüa maitsvat kooki. Tänati õpetajaid ja lapsevanemaid, kes aitasid kaasa projekti õnnestumisele. Üheskoos leiti, et niisugune koostööprojekt on vahva ja kasulik. Selle kinnituseks vahetati üksteisega kirju, et edaspidigi leida üles sõber, kellega koos midagi vahvat ette võtta.

Täname projektis osalenud koole, õpetajaid, õpilasi, lapsevanemaid ja teisi abilisi.

Tondiraba Jäähallis uisutamas

14.12 käisid meie kooli 3.-6. klassi õpilased kehalise kasvatuse tunni raames uisutamas Tondiraba Jäähallis.

See oli väga tore ettevõtmine, sest nii mõnelegi õpilasele oli see esimene kokkupuude uiskude ja jääga. Tunnike möödus kiiresti ja uiske jalast võttes tunnistas nii mõnigi algaja uisutaja, et oli väga vahva uisutada. Loodame, et selline tore uisutund ei jää viimaseks.

Aitäh õpetajatele ja lapsevanematele, kes aitasid sellele toredale tunnile kaasa.

You are here: Home