Teade keemiaringi huvilistele

Järgmine keemiaring, teemal "Vesikasvud", toimub koolis 4. korruse laboriklassis 12.oktoobril kell 15.

NB! Osalejate arv on piiratud, seetõttu palume panna end kirja huvijuhi Liis Luumbergi juures või saates talle sellekohane e-kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Matemaatika konsultatsioon

Head põhikooli ja gümnaasiumi lõpetajad!

Põhikooli 9. klasside ja gümnaasiumi 12. klasside õpilaste edukaks põhikooli ja gümnaasiumi lõpetamiseks pakub Tallinna Linnavalitsus võimalust osaleda kord nädalas matemaatika konsultatsioonides, mis aitavad valmistuda  matemaatika lõpu-ja riigieksamiteks.

Konsultatsioon 12. klasside õpilastele hakkab toimuma Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis aadressil Kärberi 9  kabinetis A-324 esmaspäeviti algusega kell 15.30. Esimene konsultatsioon toimub  3. oktoobril 2016.a. kell 15.30.

Konsultatsioon 9. klasside õpilastele hakkab toimuma Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis aadressil Kärberi 9  kabinetis A-340 kolmapäeviti algusega kell 15.30. Esimene konsultatsioon toimub  5. oktoobril 2016.a. kell 15.30.

Plaanitavate tundide peamises eesmärgiks  on  anda õpilastele võimalus täiendavaks õppeks matemaatika lõpueksami ja riigieksami edukaks sooritamiseks. Tundidesse on oodatud ka  need, soovivad minna edasi õppima või lihtsalt vajavad lisaabi  matemaatikas.

Õpe on mõeldud ainult 9. ja 12. klasside õpilastele.Õppeaeg on koolinädalatel 2 akadeemilist tundi  korraga oktoobrist 2016 kuni aprilli (gümnaasium) ja mai (põhikool) lõpuni 2017.

Erinevalt ülikoolide või kesklinna koolide juures tegutsevatest koolituskeskustes toimuvatest kursustest, on see õpe kõigile Lasnamäe koolide ja Lasnamäel elavatele õpilastele täiesti tasuta ning seda toetab Tallinna Linnavalitsus. Õpe toimub eesti keeles.

Õpetajateks on tunnustatud vanempedagoogid Annela Valdi ja Valentina Tsirihhova.

Osalemiseks registreeri ennast siin: http://bit.ly/1yH257Z

Grupis osalejate arv on piiratud!

Täpsem informatsioon lisaks See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 6215 215

Teade kooli vilistlastele

27. septembril esineb meie koolis Eesti Rahvusmeeskoor

Mis toimus esimesel koolinädalal?

Kooliaasta algas meil, nagu tavaliselt, õppeaasta avaaktusega. Sel korral oli tegemist pisut krutskiga aktusega- kõige väiksemad tõid saali käekõrval kõige suuremad ehk viimase põhikooli lõpetajate lennu, kes esitasid teada-tuntud aabitsalugusid, mida tavaliselt ollakse harjunud nägema justnimelt väiksemate esituses ning ka vastavateemaline luuletus sai loetud kooliaasta tervituseks.

Teisel septembril toimus matkapäev Iru matkarajal. Soojendusvõimlemine sai tehtud maja juures ning siis suundusid klassid koos õpetajatega rajale. Seal ootasid neid mõned ülesanded ning suurepärane päiksepaisteline ilm!

Samal päeval veel jäid majja 4. ja 5. klass, kes osalevad projektis "Peatu, vaata, veendu!" See Maanteeameti ennetustöö osakonna algatatud projekt juhib jalakäijate tähelepanu reguleerimata ülekäikudel ettevaatlikkusele. Projekti käigus markeeritakse kooli ümbruses olevate, õpilaste hinnangul ohtlike reguleerimata ülekäiguradade juurde kõnniteele kirjad " Peatu, vaata, veendu!"

Esimene info on jagatud, viisime läbi viktoriini ja jagasime auhindu. Järgmine samm- markeerimine- juba üsna pea. Seniks aga loomulikult- ohutut liiklemist kõigile ja kena kooliaasta algust!

You are here: Home