Läheneb jõuluaeg

21.detsembril kell 18 on taaskord meie kooli õpilased, lapsevanemad, õpetajad, vilistlased ning lähemad ja kaugemad sõbrad oodatud traditsioonilisele kontserdile.

Kontsert toimub Püha Vaimu kirikus aadressil Pühavaimu 2.

22. detsembril kell 12:15 toimub kooli aulas Tallinna Merekalda Kooli õpilaste ja õpetajate jõulupidu, millele eelneb klassijuhatajatund.

Tähistasime mardi- ja kadripäeva

Lõimumisprojekti "Koos on huvitav ja vahva" raames toimus 22. novembril järjekordne ühisüritus, kus mardi-ja kadripäeva tähistasid Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi 2.c ja 3.c klassi, Tallinna Läänemere Gümnaasiumi 2.v ja 3.v klassi ning Tallinna Merekalda Kooli 3. klassi õpilased koos õpetajate ja vanematega.

Kavas oli toreda  animatsiooni vaatamine, milles tutvustati mardi- ja kadripäeva kombeid. Töötubades õpiti koos mardilaulu ja tantsu ,,Kaera-Jaan“ ning  meisterdati omale vahva mask. Pärast töötubades askeldamist käidi marti-katri jooksmas. Ühisürituse lõpus tehti traditsiooniline ühispit.

Suur aitäh osalejatele!

Algab uus õppeveerand

Tallinna Merekalda Kooli õppetöö jätkub alates 31. oktoobrist Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi hoones,

aadressil Kärberi 9.  http://www.kuristiku.ee/

Kindlasti kaasa vahetusjalanõud.

Kontrollida, et oleks riietel olemas rippuv helkur.

Head uut õppeveerandit!

Meie kooli külastas Eesti Rahvusmeeskoor

27. septembri pärastlõunal oli meie aula lava eriti mehine - külas käis Eesti Rahvusmeeskoor!Hoolimata meie tagasihoidlikust publikuhulgast kõlasid võimsad mürisevad viisid ning helisesid vaiksemadki meloodiad. Kontserdielamus ei jätnud külmaks kedagi!

Veel pilte siit.

Suur-suur tänu Eesti Rahvusmeeskoorile, sihtasutusele Eesti Kontsert, kes on koolikontsertide korraldaja ning täname ka vaatajaid-kuulajaid.

Tähistasime vanavanemate päeva

Lõimumisprojekti "Koos on huvitav ja vahva" raames tähistasid 27. septembril ühiselt vanavanemate päeva Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi 2.c ja 3.c klassi, Tallinna Läänemere Gümnaasiumi 2.v ja 3.v klassi ning Tallinna Merekalda Kooli 3.klassi õpilased koos vanemate ja vanavanematega.

Kavas oli kontsert, lõimumissalli heegeldamine ning võileibade valmistamine, tänamine, pidulaud ja ühispilt.

Veel pilte siit.

Laval sai vaadata etendust sellest, mida koos vanavanematega koos saaks teha.

Töötubades toimus saalis mõnus nokitsemine heegeldamisega ning sööklas tegus sagimine võileibu valmistades. Hiljem meisterdavad meie kooli piigad lõimumissalliks kokku heegeldatud lapid ja ketid.

Suur aitäh osalejatele!

You are here: Home