Läheneb teadmistepäev - 1. september!

Alates 1. septembrist 2017 ühineb Tallinna Merekalda Kool Tallinna Kuristiku Gümnaasiumiga.

Kooli tegemiste kohta saate lugeda Kuristiku kooli kodulehelt siit.

Ilusat suve jätku ning edukat uut kooliaastat!

Kevadkontsert

Loonatarga ring

Järgmine "Loonatarga" ringi tund toimub 17. mail kell 15.00. Koguneme ruumi A-409. Võtame kaasa välitöö varustuse ja läheme Pirita jõe äärde vaatlusi ja mõõtmisi tegema. Kaasa võtta juua. Selga ilmastikule vastav riietus. (Lausvihmaga oleme koolimajas). Ajaliselt arvestada ca 2 tunniga.

Registreerige välisjalgpalliturniirile

Merekalda kooli 7.- 9. klassi õpilased on oodatud osalema 3. mail algaval välisjalgpalliturniiril. 5.-6. klassid võivad panna kokku omavahelise meeskonna ja samuti osaleda. Oodatud on kõikidest klassidest 1 võistkond, mis võib koosneda maksimaalselt 11 liikmest. Meeskonnas võivad olla nii poisid kui tüdrukud. Juhul kui klass ei saa oma võistkonda kokku, võivad liituda oma paralleelklassiga.

Väljakul mängitakse 7+1 koosseisus. On kaks poolaega, millest üks kestab 15 minutit.

Mängud toimuvad Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi kooli staadionil pärast tunde. Mängitakse pikkupidi väljakul, mida piiritleb valge joon.

Registreerimistähtaeg on 19. aprill. Palun klassijuhatajal või klassivanemal saata õpilasesinduse e-postiaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. võistkonnaliikmete nimekiri  ja klass.

Ajakava tuleb pärast registreerimistähtaja möödumist.

Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi jooksvalt.

Korraldaja: Roald Lehismets

Kuristiku Õpilasesindus

3. klass osales naljakuu haridusprogrammis

3. klass külastas 04. aprillil Särevi Teatrituba, kus osales naljakuu programmis ,,Klounid, teater ja tsirkus“. Lapsed tutvusid Särevi Teatritoaga, said teadmisi erinevatest klounide tüüpidest, arutleti, millal on nali hea ja millal pahatahtlik. Prooviti ka ise teha klouninalja ning programmi lõpus sai iga laps meisterdada endale klounimütsi.

You are here: Home